Obrazek nagłówka

MOTO-AGRO JACEK BŁOCH, DARIUSZ DZIUBA SP. J.

Wyłączny importer opryskiwaczy marki FarmGem

Rodzaje opryskiwaczy

Wybierz rodzaj opryskiwacza:

Dzisiaj opryskiwacz jest najważniejszą maszyną w gospodarstwie. Coraz częściej gospodarz zwraca uwagę na dokładność i bezpieczeństwo oprysków, które wpływają na jakość plonów oraz opłacalność upraw. Od ponad 30 lat założyciele firmy FarmGEM LTD, początkowo jako GEM Sprayers, a następnie Case IH Sprayers, oferuje swoim klientom najwyższej jakości sprzęt rolniczy do precyzyjnych zabiegów ochrony roślin.

Historia powstania firmy rozpoczyna się od 1984 rok pod nazwą Gem Sprayers. W roku 1991 firma Gem Sprayers otrzymała prestiżową nagrodę RASE (Królewskie Towarzystwo Rolnicze Anglii) – srebrny medal za opryskiwacz ciągniony „Self-Trak”, który charakteryzował się unikalnym dyszlem, łączył się z belką zaczepu ciągnika i wyposażony był w hydrauliczny system tłumienia w celu zapewnienia stabilności przy większych prędkościach w transporcie drogowym.

W 1997 roku opryskiwacze Gem Sprayers zdobyły dwie nagrody podczas „Royal Show”. Królewskie Towarzystwo Rolnicze Anglii przyznało srebrny medal dla opryskiwacza samojezdnego Sapphire.

Od 2005 roku pod nazwą FarmGEM opryskiwacze są rozpoznawalne na rynku europejskim. Opryskiwacze FarmGEM to idealne rozwiązanie do pracy w najcięższych warunkach eksploatacyjnych oraz pogodowych. Specjaliści współpracują nieustannie z rolnikami z Wielkiej Brytanii oraz Europy nad udoskonalaniem autorskich konstrukcji oraz powiększaniem wydajności pracy przy opryskach roślin.

 

farmgem-opryskiwacze-001

 

W ofercie posiadamy wysokiej klasy opryskiwacze:

  • sadownicze o pojemności od 1000 do 3500 l
  • zawieszane o pojemności od 600 do 1600 l, rozmiar belki od 12 do 24 m
  • zaczepiane o pojemności od 2500 do 6000 l, rozmiar belki od 12 do 40 m
  • samojezdne o pojemności od 3000 do 6000 l, rozmiar belki od 24 do 40 m